Торгова марка FAZENDA пропонує більше 400 найменувань пакетованого насіння овочевих культур для відкритого та захищеного грунту, а також насіння пряних трав та квітів.

Насіння відрізняється високою врожайністю та всходами, стійкістю до хвороб і повністю адаптоване до кліматичних умов України.

А також пропонуємо польський буряк, трави кормові та газонні, насіння кукурудзи у великій фасовці для фермерських господарств.

Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте вигідні умови, незалежно від того займаєтесь Ви професійним чи аматорським рослинництвом. Наше насіння можна купити практично в кожному регіоні України як оптом, так і вроздріб.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете найширший асортимент високоякісного посівного матеріалу та засобів захисту рослин у потрібному об’ємі та кількості. Це заощаджує час, а також дає прекрасну можливість вибрати, а далі й придбати все необхідне.

Ми успішно працюємо вже більше 7 років на агроринку. Від заснування компанії та до сьогодні наші фахівці ретельно вивчають усі потреби та бажання клієнтів. Тому насіння, купити яке пропонує наш каталог, завжди відповідає найвищим стандартам якості.

Серед безлічі інших виробників насіння ми приємно здивуємо Вас не тільки швидкістю роботи, зручністю та надійністю, чемними та доброзичливими фахівцями-консультантами, а також наймоднішими тенденціями у овочевому та квітковому світі.

Найголовнішою перевагою користування нашими послугами є можливість отримати своє замовлення нашою службою доставки. Ми допоможемо не заблукати у різноманітті пропозицій і зробити Ваш вибір вдалим та врожайним!

ЯКІСНЕ НАСІННЯ – ГАРНИЙ ВРОЖАЙ!!